Aktualności

MateMatura 2018 - poziom podstawowy

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Wałczu
oraz
Starostwo Powiatowe w Wałczu
zapraszają:

 MATURZYSTÓW 2018

MATEMATURA WAŁCZ 2018

Informujemy, iż zaplanowane są trzy grupy zajęciowe.

Osoby prowadzące kurs:

Pani mgr Mirosława Barwińska - I grupa,

Pani mgr Justyna Jesiotr - II grupa,

Pani mgr Marta Bednarek - III grupa.

Decyduje kolejność zgłoszeń dostarczonych do „Dziekanatu”.

Kurs dokształcający

do matury podstawowej z matematyki

zapisy osobiste lub online do 25 stycznia 2018 r.

Kurs przeznaczony jest dla tegorocznych maturzystów, którzy będą zdawali maturę z matematyki na poziomie podstawowym. Wychodząc naprzeciw potrzebie tegorocznych maturzystów, nasza uczelnia wraz ze Starostwem Powiatowym w Wałczu organizuje ponownie niniejszy kurs. Pomijając opłatę rekrutacyjną, która wynosi 150,00 zł, kurs jest bezpłatny.

UWAGA: Uczniowie szkół objętych patronatem PWSZ w Wałczu (RCKU w Wałczu oraz ZSP w Kaliszu Pomorskim), wnoszą opłatę rekrutacyjną w wysokości 90,00 zł. Podstawą uznania zniżki patronackiej będzie przedstawiona aktualna legitymacja uczniowska.

Kurs prowadzony będzie przez doświadczonych nauczycieli pracujących w wałeckich liceach. W zeszłym roku 98% uczestników kursu zdało maturę z matematyki. To są fakty, nie obietnice wyborcze.

Co więcej, ponieważ jesteśmy przekonani, że wszyscy absolwenci kursu zdadzą, opłata rekrutacyjna jest równocześnie wpisowym na studia w Wałczu. Oznacza to, że gdy Państwo zdecydują się studiować u nas w Wałczu, to nie będziecie płacić drugi raz.

Celem kursu jest powtórzenie, usystematyzowanie i uzupełnienie wiedzy zdobytej w szkole.

Na 50 godzin lekcyjnych zajęć składać się będą ćwiczenia poświęcone na powtórzenie i usystematyzowanie materiału z matematyki w zakresie podstawy programowej obowiązującej dla poziomu podstawowego oraz kilka godzin poświęconych rozwiązywaniu i omawianiu testów maturalnych. Ponadto po przerobieniu poszczególnych partii materiału będą zadawane prace domowe. W ramach zajęć Uczestnicy otrzymują bezpłatne materiały pomocnicze do pracy na zajęciach oraz arkusze maturalne z lat ubiegłych.

zapisy i dokumenty do pobrania:

Harmonogram kursu podstawowego

Kwestionariusz ogólny

Kwestionariusz RCKU

Kwestionariusz Kalisz Pomorski

Zapisy odbywają się tradycyjnie w „Dziekanacie” (ul. Wojska Polskiego 99, pok. 103) lub poprzez wysłanie skanu kwestionariusza do „Dziekanatu” (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ) najpóźniej do dnia 25 stycznia 2018 r.

Wraz z kwestionariuszem prosimy o dostarczenie opłaty rekrutacyjnej.

Terminy zajęć

soboty w godzinach od 09:00 do 13:00

Początek kursu

27.01.2018 r. godz. 09:00

Miejsce zajęć

PWSZ w Wałczu

ulica Wojska Polskiego 99

Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Dodatkowe informacje:

„Dziekanat”

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Wałczu

ulica Wojska Polskiego 99

78-600 Wałcz

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

telefony:

67 259 09 77 / 67 259 09 78