Aktualności

MateMatura 2018 - poziom rozszerzony

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Wałczu 
oraz 
Starostwo Powiatowe w Wałczu
zapraszają:

MATURZYSTÓW 2018

MATEXPERT WAŁCZ 2018:

Kurs dokształcający do matury rozszerzonej z matematyki.

Osoby prowadząca kurs: Pan mgr Tadeusz Moździerski.

zapisy osobiste lub online do 25 stycznia 2018 r.

Kurs przeznaczony jest dla tegorocznych maturzystów, którzy będą zdawali maturę z matematyki na poziomie rozszerzonym. Wychodząc naprzeciw potrzebie tegorocznych maturzystów z ambicjami matematycznymi, nasza uczelnia wraz ze Starostwem Powiatowym w Wałczu organizuje niniejszy kurs. Pomijając opłatę rekrutacyjną, która wynosi 200,00 zł, kurs jest bezpłatny.

UWAGA! Uczniowie szkół objętych patronatem PWSZ w Wałczu (RCKU w Wałczu oraz ZSP w Kaliszu), wnoszą opłatę rekrutacyjną w wysokości 150,00 zł. Podstawą uznania zniżki patronackiej będzie przedstawiona aktualna legitymacja uczniowska.

Co więcej, opłata rekrutacyjna jest równocześnie wpisowym na studia w Wałczu. Oznacza to, że gdy Państwo zdecydują się studiować u nas w Wałczu, to nie będziecie płacić drugi raz.

Celem kursu jest powtórzenie, usystematyzowanie i uzupełnienie wiedzy zdobytej w szkole. Na 50 godzin lekcyjnych zajęć składać się będą ćwiczenia poświęcone na powtórzenie i usystematyzowanie materiału z matematyki w zakresie podstawy programowej obowiązującej dla poziomu rozszerzonego oraz kilka godzin poświęconych rozwiązywaniu i omawianiu testów maturalnych. Ponadto po przerobieniu poszczególnych partii materiału będą zadawane prace domowe. W ramach zajęć Uczestnicy otrzymują bezpłatne materiały pomocnicze do pracy na zajęciach oraz arkusze maturalne z lat ubiegłych.

zapisy i dokumenty do pobrania:

Harmonogram kursu rozszerzonego

Kwestionariusz ogólny

Kwestionariusz RCKU

Kwestionariusz Kalisz Pomorski

Zapisy odbywają tradycyjnie w „Dziekanacie” (ul. Wojska Polskiego 99, pok. 103) lub poprzez wysłanie skanu kwestionariusza do „Dziekanatu” (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ) najpóźniej do dnia 25 stycznia 2018 r.

Wraz z kwestionariuszem prosimy o dostarczenie opłaty rekrutacyjnej.

Terminy zajęć

soboty w godzinach od 09:00 do 13:00

Początek kursu

27.01.2018 r. godz. 09:00

Miejsce zajęć

PWSZ w Wałczu

ulica Wojska Polskiego 99

Ilość miejsc jest ograniczona

Decyduje kolejność zgłoszeń

Dodatkowe informacje:

„Dziekanat”

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Wałczu

ulica Wojska Polskiego 99

78-600 Wałcz

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

telefony:

67 259 09 77 / 67 259 09 78